Obsługa informatyczna firm, Bielsko-Biała


Oferujemy szeroki wachlarz usług informatycznych przygotowanych specjalnie dla firm. Wieloletnie doświadczenie oraz wsppółpraca z wieloma firmami pozwala nam szybko zrozumieć na co należy zwrócić uwagę i dobrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Co zyska twoja Firma wybierając Doktor Komputer ?


- Zapewniamy stałą opiekę serwisową przez cały rok 24 godziny na dobę, nad wszelkiego rodzaju sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie.

- Dostęp do wykwalifikowanego personelu wtedy kiedy jest potrzebny. Nie musisz zatrudniać informatyka, któremu płacisz nawet wtedy kiedy nic nie robi.

- Helpdesk przez telefon lub online (gadu-gadu, skype) - pomoc w rozwiązaniu prostych problemów, odpowiedź na wszelkie pytania związane ze sprzętem lub oprogramowaniem.

- Bardzo korzystne ceny zakupu wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego lub oprogramowania.

- Stały nadzór nad zainstalowanym oprogramowaniem, dzięki temu w waszej firmie będą zawsze najnowsze wersja programów.

- Stały nadzór nad sprzętem, dzięki temu pracownicy w Waszej firmie będą pracowali na sprzęcie optymalnie dopasowanym w taki sposób aby praca była jak najbardziej wydajna.

- Wykonujemy kopie zapasowe ważnych danych - Backup.

- Gwarantujemy szybką reakcję i priorytetowe traktowanie klientów abonamentowych

Dlaczego warto wybrać nas ?


Nasza firma istnieje na rynku od 2006r. zawsze z pasją pomagamy rozwiązywać problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, tworzymy zespół młodych ambitnych a przede wszystkim doświadczonych ludzi. Pragniemy służyć pomocą również Twojej Firmie. Naszą dewizą od zawsze jest zaufanie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są poufne dane firmy a sprzęt staramy się zawsze naprawić na miejscu.
Wiemy jak cenny jest czas, dlatego dopasujemy się do Ciebie i możemy wykonywać wszelkie czynności serwisowe poza godzinami pracy Twojej firmy. Gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie, dysponujemy zapleczem sprzętowym, dzięki temu możliwa jest naprawa "od ręki". Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, oferujemy darmowe godziny w abonamencie, po ich wykorzystaniu rabaty, w Bielsku-Białej dojedziemy do Ciebie za darmo o każdej porze dnia i nocy.


Zachęcamy do współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami, umówimy się na wizytę i uzgodnimy szczegóły współpracy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zadzwonić, jesteśmy do dyspozycji o każdej porze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Codziennie nasz serwis komputerowy jest gotowy na nowe wyzwania.

Co noc ktoś z naszych specjalistów pełni dyżur abyś mógł spać spokojnie.Tagi: Pogotowie komputerowe Bielsko-Biała, Outsourcing IT, wsparcie informatyczne dla firm, serwis komputerowy, informatyk Bielsko, usługi informatyczne Bielsko-Biała .

Zobacz gdzie jesteśmy

Kontakt
Informacji udzielamy pod numerami telefonu

505 055 154
509 287 242
Jeżeli nie odbieram, proszę napisz SMS.


GG: 10068688 -
GG: 1355678 -

DOKTOR KOMPUTER
ul.3 Maja 25
43-300 Bielsko-Bia3a
NIP: 5471928069
©2009 Doktor Komputer | www.doktor-komputer.pl | telefon: 507-034-077 | GG: 10068688 | Skype: doktorkomputer | BLOG

Zasięg działania: Bielsko-Biała - Centrum, Aleksandrowice, Kamienica, Olszówka, Mikuszowice Śląskie, Mikuszowice Krakowskie, Straconka, Lipnik, Hałcnów, Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Wapienica, Jaworze, Stare Bielsko, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Istebna, Skoczów, Szczyrk, Żywiec, Buczkowice, Wilkowice, Węgierska Górka, Żabnica, Cięcina, Milówka, Jeleśnia, Gilowice, Łodygowice, Andrychów, Kozy, Czaniec, Kęty, Nowa Wieś, Pisarzowice, Brzeszcze, Jawiszowice, Wadowice, Oświęcim, Wola, Pszczyna, Żory. Dojedziemy także w inne miejsca, za 1km drogi do klienta liczymy 1,30zł brutto. W granicach miasta Bielska-Białej dojazd gratis

Zapytaj Doktora Napisz do nas... Wyślij