Pogotowie komputerowe Bielsko | Pogotowie komputerowe Żywiec | Pogotowie komputerowe Cieszyn | Pogotowie komputerowe Pszczyna | Pogotowie komputerowe Skoczów

Serwis komputerowy, laptopów, Bielsko-Biała, Pogotowie komputerowe


Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy coś wyjątkowego, stworzyliśmy specjalny, mobilny serwis komputerowy, nazwaliśmy go Pogotowie Komputerowe.

Teraz możemy dotrzeć do Państwa zawsze szybko i sprawnie, głównym zadaniem serwisu komputeroego jest nieść pomoc. Robimy to w sposób niemożliwy dla tradycyjnych serwisów komputerowych. Korzystając z naszych usług już nigdy nie będziesz musiał martwić się w jaki sposób i kiedy dostarczyć komputer do serwisu. Teraz serwis przyjedzie do Ciebie ! Wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz maila czy skorzystasz z komunikatora internetowego, następnie wybierzesz dogodny dla ciebie termin wizyty. My szybko i sprawnie dotrzemy na miejsce, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę twojego komputera, laptopa, sieci lokalnej czy na przykład drukarki. Posiadamy zaplecze sprzętowe i programowe - większość usterek związanych z oprogramowaniem komputera naprawiamy na miejscu! Nie wozimy twojego komputera! nie przetrzymujemy go w serwisie!

Strategia naszego serwisu składa się z trzech punktów:

Interwencja -> Diagnoza -> Naprawa

w jaki sposób działamy

Strategia naszego serwisu komputerowego opiera się na szybkim i sprawnym niesieniu pomocy. Zaraz po Państwa telefonie wysyłamy serwisanta na miejsce awarii. Serwisant dociera na miejsce i diagnozuje usterkę. Większość awarii komputerowych rozwiązujemy na miejscu, jednak sporadycznie zdarza się że musimy zabrać komputer do serwisu aby przeprowadzić szczegółowe badania przy użyciu specjalistycznego sprzętu w celu zlokalizowania problemu. Kiedy usterka zostaje zlokalizowana kontaktujemy się z Państwem informując o przewidywanych kosztach naprawy.
W przypadku gdy problem zdiagnozujemy na miejscu niezwłocznie go naprawiamy a Państwo są na bieżąco informowani o postępach pracy. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są dane znajdujące się na dysku komputera, więc jeżeli jest obawa o ich utratę, oferujemy możliwość archiwizacji. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że powierzacie swój komputer w ręce profesjonalistów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, zdajemy sobie sprawę z faktu, że Nasz domowy laptop czy stacjonarny komputer, musi często sprostać wymaganiom całej rodziny, dlatego jest znacznie bardziej narażony na zagrożenia różnego typu niż komputer pracujący w firmie. Wirusy, spyware, malware nie są już zagrożeniem znanym tylko z filmów sci-fi. Media codziennie informują nas o setkach włamań na konta bankowe, kradzież poufnych danych czy choćby wykorzystywanie naszego komputera przez hakerów do różnego rodzaju przestępstw to dzisiaj już nie jest fikcja.

Jeśli nie chcesz paść ofiarom hakera, boisz się wirusów, które mogą uszkodzić twoje pliki lub twój komputer zaufaj nam, sprawdzimy twój komputer pod kątem bezpieczeństwa, zainstalujemy niezbędne oprogramowanie komputerowe abyś mógł czuć się bezpiecznie przeglądać ulubione witryny, dokonywać przelewów bankowych czy choćby sprawdzać pocztę.

Jeżeli Twój komputer sprawia problemy bo nie chce się włączyć, komputer zawiesza się, pracuje zbyt wolno - dobrze trafiłeś.

Nasz Serwis Komputerowy pomoże Ci. Wystarczy że zadzwonisz i umówisz się na wizytę. Nasz serwis komputerowy jest dostępny 24h na dobę przez 7dni w tygodniu. Naprawiamy wszystko.

Tam gdzie inni "fachowcy" powiedzieli - niemożliwe, wkracza nasz Serwis komputerowy. pogotowie komputerowe, Doktor Komputer leczy najtrudniejsze przypadki ;).W załączonym poniżej wykazie przedstawiamy najczęściej wykonywane usługi oraz typowe problemy z komputerem.

Typowe usługi, które świadczy nasz serwis komputerowy

Diagnostyka, doradztwo przy rozbudowie lub wymianie sprzętu komputerowego, pomoc przy doborze oprogramowania komputerowego. Używamy tylko markowego sprzętu renomowanych firm światowych tj.
INTEL, NVIDIA, AMD, ATI, ASUS, DFI, GIGABYTE.

Usuwanie wirusów, spyware, malware. Konfiguracja połączenia internetowego Neostrada, Dialog, Netia, Wimax, Wi-Fi


Projektowanie sieci lokalnych LAN, WLAN - WiFi, rozbudowa istniejącej infrastruktury sieciowej, konfiguracja sieci i urządzeń sieciowych tj. Router, Switch, Hub, Modem.

Czyszczenie komputera ze zbędnego oprogramowania komputerowego, optymalizacja działania systemu operacyjnego komputera, konfiguracja oprogramowania komputerowego.

Instalacja programów komputerowych. np. Microsoft Office, Open Office.


Konfiguracja komputera (ustawienie Bios`u).

Podłączanie urządzeń peryferyjnych i instalacja sterowników na komputerze (np. drukarka, skaner).

Wymiana podzespołów komputerowych np: karta grafiki, procesor, pamięć, dysk twardy (HDD), zasilacz itp.

Czyszczenie sprzętu komputerowego sprężonym powietrzem tj. usuwanie kurzu z zakamarków wewnątrz komputera, czyszczenie radiatorów, wentylatorów itp.

Napełnianie kartridży do drukarek atramentowych, wymiana tonerów do drukarek laserowych. Czyszczenie, konserwacja drukarek. Usuwanie zacięć papieru (paper jam)

Instalacja i konfiguracja wszystkich systemów z rodziny Microsoft Windows - 95, 98, Me, 2000, XP, Vista , 7.

Konfiguracja sprzętu i oprogramowania komputerowego, instalacja sterowników.

Instalacja darmowego systemu operacyjnego Linux, proponujemy bardzo przejrzystą dystrybucję Mandriva.

Backup (archiwizacja danych), Nagrywanie, kopiowanie płyt CD, DVD na firmowych nośnikach Verbatim, Emtec, TDK.

Odzyskanie dostępu do konta Windows

Odzyskiwanie danych, usuniętych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive`ów (tylko i wyłącznie w przypadku kiedy dane nie zostały nadpisane). Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników

Nasz serwis komputerowy dojeżdża we wskazane miejsce usterki komputera. W granicach miasta Bielska-Białej dojazd kosztuje 20zł (do 10km)

Dojazd na miejsce usterki komputera poza granicami miasta Bielska-Białej lub powyżej 10km kosztuje 1,30zł za 1km od od siedziby firmy(liczona również droga powrotna).


Dewizą Serwisu Komputerowego jest uczciwość i solidność, po wizycie naszego specjalisty na pewno nie będziesz rozczarowany.

Problemy z komputerem to dla naszego serwisu codzienność, doświadczenie które zdobyliśmy przez lata, pozwala nam na szybką diagnozę i rozwiązanie problemu w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki nam polubisz swój komputer i zapomnisz o problemach związanych z jego codziennym użytkowaniem.

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania, szukasz odpowiedzi i pomocy w sprawach związanych z komputerami ? Dzwoń ! Doktor Komputer na pewno Ci pomoże !

Tagi: Pogotowie komputerowe Bielsko-Biała, pomoc komputerowa, serwis komputerowy, naprawa komputera, informatyk Bielsko.

Zobacz gdzie jesteśmy

Kontakt
Zapytania o sprzęt oddany do naprawy prosimy kierować tylko i wyłącznie na numer:
33 476 8000 (9:00-16:00)

Wszystkich innych informacji udzielamy pod numerami telefonów:
505 055 154 (9:00-17:00)
507 03 40 77 (17:00-9:00)

GG: 10068688 -
GG: 1355678 -

DOKTOR KOMPUTER ul.Chopina 4A/7
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 547-191-39-49
©2009 Doktor Komputer | www.doktor-komputer.pl | telefon: 507-034-077 | GG: 10068688 | Skype: doktorkomputer | BLOG

Zasięg działania: Bielsko-Biała - Centrum, Aleksandrowice, Kamienica, Olszówka, Mikuszowice Śląskie, Mikuszowice Krakowskie, Straconka, Lipnik, Hałcnów, Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Wapienica, Jaworze, Stare Bielsko, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Istebna, Skoczów, Szczyrk, Żywiec, Buczkowice, Wilkowice, Węgierska Górka, Żabnica, Cięcina, Milówka, Jeleśnia, Gilowice, Łodygowice, Andrychów, Kozy, Czaniec, Kęty, Nowa Wieś, Pisarzowice, Brzeszcze, Jawiszowice, Wadowice, Oświęcim, Wola, Pszczyna, Żory. Dojedziemy także w inne miejsca, za 1km drogi do klienta liczymy 1,30zł brutto. W granicach miasta Bielska-Białej dojazd gratis

Zapytaj Doktora Napisz do nas... Wyślij