Serwis komputerowy, Pogotowie komputerowe


Serwis komputerowy - Doktor Komputer powstał w 2006r. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych specjalistów z branży IT.

Świadczymy usługi z branży informatycznej zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Bogate doświadczenia, zdobyte przez lata praktyki pozwalają nam szybko rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Pomocą służymy tam, gdzie powstała awaria a wiedza oparta o doświadczenia przydaje się wszędzie gdzie jest sprzęt komputerowy. Reagujemy natychmiast na wezwanie a zaplecze sprzętowe pozwala nam usunąć usterkę najszybciej jak to możliwe, w momencie kiedy konieczna jest wymiana sprzętu.

Możemy działać również profilaktycznie, czyli po wcześniejszym audycie, rozpoznaniu sprzętu i oprogramowania w Firmie lub w domu, diagnozujemy i doradzamy, jakie kroki należy podjąć aby zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii spowodowanej przez wirusy komputerowe, nieodpowiednim doborem i konfiguracją oprogramowania czy niepoprawną konfiguracją sprzętu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego. Serwisujemy komputery stacjonarne, serwery, laptopy(notebooki), netbooki, skanery, drukarki wszelkiego rodzaju (laserowe, atramentowe, igłowe itp.) dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek - tonery, tusze, taśmy. Doradzamy jaki sprzęt najlepiej dobrać do Państwa potrzeb, tak aby można było optymalnie wykorzystać go do przewidywanych zadań. Pomagamy w doborze oprogramowania wszelkiego rodzaju, począwszy od programów antywirusowych a skończywszy na oprogramowaniu specjalistycznym, dedykowanym do zadań profesjonalnych. Projektujemy i wdrażamy sieci Lan w tym Wi-Fi. Nasza działalność obejmuje również sprzedaż komponentów i peryferiów komputerowych.

Nasz serwis stacjonarny na ul.Chopina 4A/7 jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku, w sobote od 9:00-13:00.

Nielimitowany czas pracy pogotowia komputerowego pozwala służyć pomocą o każdej porze dnia i nocy (pracujemy 24h na dobę), przez 7 dni w tygodniu. Działamy cały rok, dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Państwa.

Od początku postawiliśmy na profesjonalizm, dzięki temu cieszymy się zaufaniem zarówno firm jak i osób prywatnych. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala maksymalnie dopasować i zoptymalizować zakres usług, dzięki temu nasze ceny są zawsze bardzo konkurencyjne. Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem Bielsko-Białą i okolice. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na oferty z poza najbliższego sąsiedztwa Bielska-Białej. Na terenie Bielska-Białej dojazd do klienta jest za darmo, poza miastem za kilometr liczymy 1.00zł netto.Gwarantujemy szybką interwencję nasz serwis komputerowy jest do Państwa dyspozycji całą dobę pod numerem telefonu 507-034-077 lub na skype Mój stan, gadu-gadu a także przez e-mail: doktorkomputer@gmail.com.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia działu:
FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Dla klientów indywidualnych - Pogotowie Komputerowe, Serwis Komputerowy
Dla Firm - Outsourcing IT, Pogotowie Komputerowe, Serwis Komputerowy

Doktor Komputer Team.Tagi: Pogotowie komputerowe Bielsko-Biała, serwis komputerowy, pomoc komputerowa, Outsourcing IT.

Zobacz gdzie jesteśmy

Kontakt
Informacji udzielamy pod numerami telefonu

505 055 154
509 287 242
Jeżeli nie odbieram, proszę napisz SMS.


GG: 10068688 -
GG: 1355678 -

DOKTOR KOMPUTER
ul.3 Maja 25
43-300 Bielsko-Bia3a
NIP: 5471928069
©2009 Doktor Komputer | www.doktor-komputer.pl | telefon: 507-034-077 | GG: 10068688 | Skype: doktorkomputer | BLOG

Zasięg działania: Bielsko-Biała - Centrum, Aleksandrowice, Kamienica, Olszówka, Mikuszowice Śląskie, Mikuszowice Krakowskie, Straconka, Lipnik, Hałcnów, Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Wapienica, Jaworze, Stare Bielsko, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Istebna, Skoczów, Szczyrk, Żywiec, Buczkowice, Wilkowice, Węgierska Górka, Żabnica, Cięcina, Milówka, Jeleśnia, Gilowice, Łodygowice, Andrychów, Kozy, Czaniec, Kęty, Nowa Wieś, Pisarzowice, Brzeszcze, Jawiszowice, Wadowice, Oświęcim, Wola, Pszczyna, Żory. Dojedziemy także w inne miejsca, za 1km drogi do klienta liczymy 1,30zł brutto. W granicach miasta Bielska-Białej dojazd gratis

Zapytaj Doktora Napisz do nas... Wyślij